Zahradnický a univerzální substráty

Společnost Fertia vyrábí a prodává univerzální substrát, trávníkový substrát a na přání zákazníka je možné namíchat specifické druhy substrátů K výrobě kompostu v našich kompostárnách v Blansku a v Náměšti nad Oslavou využíváme výhradně suroviny z čistých, průmyslem méně zatížených oblastí. Výroba probíhá tradičními způsoby a do substrátů nejsou přidávány žádné chemické látky a přísady. Vy tak kupujete kvalitní přírodní produkt, jehož samotná výroba je velmi šetrná k životnímu prostředí.

Substráty Fertia s kompostem jsou přímo použitelné a vyhnojené substráty vhodné pro výsadbu trávy, květin, zeleniny, keřů a dřevin na zahradě a do truhlíků či květináčů.  Kompost dodává rostlinám živiny, obohacuje půdu a zabezpečuje optimální vláhové poměry v půdě.

Ať už sháníte kvalitní zahradní substrát, střešní substrát nebo substrát pro specifické účely, substráty Fertia patří mezi ty nejlepší přírodní substráty, které jsou na českém trhu k dostání. Substráty dodáváme v různých objemech, vždy s doporučeními pro zahrádkáře a pěstitele. Pro větší odběratele zajišťujeme dodávku volně ložených produktů včetně dopravy. Máte-li jakékoli dotazy či požadavky, kontaktujte nás, budeme se vám rádi věnovat.

Univerzální Fertia Substrát s kompostem - volně ložený, PE pytle 50 l, 20 l

Univerzální substrát s kompostem je přímo použitelný a vyhnojený substrát vhodný pro výsadbu trávy, květin, zeleniny, keřů a dřevin na zahradě, do truhlíků či květináčů.

 

Trávníkový Fertia Substrát s kompostem - volně ložený, PE pytle 50 l 

Trávníkový substrát se vyrábí smícháním kvalitního kompostu a písku. Trávníkový substrát je určen k založení vegetační vrstvy o mocnosti 5–7 cm při zakládání trávníků. Trávníkovým substrátem je možné vyrovnat případné terénní nerovnosti, maximální mocnost vyrovnávací vrstvy je 10 cm.

 

ContactMessage

Fertia s.r.o.
Okružní 963
674 01 Třebíč
Česká republika
info@fertia.cz
tel.: 602 723 849

IČ: 01421182
DIČ: CZ01421182
C 78014 vedená u Krajského soudu v Brně